O Warsztacie

Warsztat dobrego słowa

Warsztat Dobrego Słowa jest przygodą. To miejsce skupiające życiowe pasje.

Jest to droga do pełni życia.

Chciałbym podkreślić, że w tematyce zdrowia żaden wpis nie zastąpi fachowego badania lekarskiego. Apeluję również, aby wszelkie decyzje zdrowotne, zwłaszcza w przypadku brania i dawkowania leków, należy zawsze skonsultować ze specjalistą. Zachęcam do rozmawiania o swoich wątpliwościach, nie zapominając o obustronnym szacunku.

3 thoughts on “O Warsztacie”

  1. Całkiem przypadkiem znalazłam tę stronę ,jestem zaskoczona że można w naturalny i dostępny dla każdego sposób leczyć się bez skutków ubocznych i bez kosztów .Dziękuję za rady chętnie skorzystam.

  2. witajcie tez przapatkiem was znalazlam dziekuj ze jestescie, wiele mozna sie od was nauczyc pozdrawian serdecznie .

  3. Warsztaty dobrego słowa. Natomiast moim zdaniem to warsztaty cierpienia. Czy wiecie jaką energie niesie słowo PASJA to wystarczy obejrzeć film o tym samym tytule i wszystko wiadomo. Jak już określacie się, że jesteście warsztatami dobrego słowa to chociaż to słowo pasja rozpoznajcie czym jest i zastąpcie je słowem ENTUZJAZM. Czasem udaje się wam zamieścić coś o słowach jak artykuł o słowie alkohol w odniesieniu do naszej duszy. Myślę, że nazwa waszej strony i to co prezentujecie tzw. pasje mija się z prawdą a tylko zgodność daje harmonie. Slowa tzw. dobre zawsze uruchamiaja energie naszych uczuć, naszych serc a pasja=cierpienie jest w sprzeczności z tym dobrem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *